Weerbericht voor vrijdag 24 januari: een periode met regen

Robert de Vries

De laatste dag van de werkweek verloopt lange tijd bewolkt met ook enige tijd regen in Almere. In de loop van de dag wordt het droger vanuit het zuidwesten en kan de zon nog even tevoorschijn komen. De temperatuur loopt op naar een graad of 8. De wind komt uit het zuidwesten en wordt vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5 tot 6. Verder is de wind ook wat vlagerig.

Vanavond en vannacht is het zo goed als droog, maar er komt wel vrij veel bewolking voor. De temperatuur zal gaan zakken naar 5 graden. Morgen hebben we eerst te maken met regen, maar in de loop van de dag wordt het weer droger. De temperatuur komt in de middag rond een graad of 7 te liggen.

Zondag lijkt de beste dag van het weekend te worden qua weer, want het blijft de hele dag droog en de zon is er ook bij. We kunnen in de middag maximaal 7 graden verwachten en dat is heel gemiddeld voor de tijd van het jaar.

Foto: Jolanda Bakker

- Advertentie-
Share This Article
Leave a Comment