Weerbericht voor vrijdag 21 februari: bijzonder zachte dag

Robert de Vries

Vandaag is het bijzonder zacht voor de tijd van het jaar in Almere. De maximumtemperatuur zal uiteindelijk stijgen naar 16 graden en daarmee hebben we de eerste lentedag van het jaar te pakken, maar mogelijk ook nog de warmste 21 februari sinds het begin van de metingen. Verder is er af en toe zon, maar ook veel hoge bewolking. De wind is matig tot vrij krachtig uit het zuiden.

Vanavond en vannacht wordt de bewolking dikker en uiteindelijk krijgen we vanuit het zuidwesten de eerste regen. Het kwik blijft hoog met 9 a 10 graden. Morgen verloopt de zaterdag bewolkt en regenachtig. Bij een vrij stevige wind wordt het in de middag 12 graden.

Zondag ziet er weer vriendelijker uit, want dan is het overal droog en komt de zon weer van tijd tot tijd tevoorschijn. De wind komt uit een zuidelijke richting en is matig tot vrij krachtig. Het kwik blijft rond 12 a 13 schommelen. Voor eind februari is dat aan de hoge kant.

Foto: Chris Meewis

- Advertentie-
Share This Article
Leave a Comment