Foto door jolanda de buijzer

Wat is er dit weekend te doen in Almere

Cynthia Wijnen

Naar een karaoke, een reggae experience of de Boni musical? Bekijk hier wat er allemaal te doen is dit weekend in Almere.

1. Carnaval karaoke

Wanneer: Vrijdag 9 februari om 21:00 uur

Waar: Café op 2

Entree: Gratis

Naar een karaoke tijdens carnaval? Dat kan deze vrijdag in Cafe op 2. Hier kan je gratis liedjes meezingen of een solosessie houden.

2. Reggae experience

Wanneer: Zaterdag 10 februari om 21:00 uur

Waar: Café op 2

Entree: Gratis

Vanaf 21:00 uur wordt het café omgebouwd tot Reggae party met The Mighty Dread Warrior Machine als DJ. Even helemaal in Jamaicaanse sferen met onderander de hit ‘Don’t dream it’s over’ van Crowded House. 

3. Boni musical

Wanneer: Zaterdag 10 februari om 20:15 uur en zondag 11 februari om 15:30 uur

Waar: Kunstlinie, Almere stad

Entree: €42,50

Dit weekend speelt de musical Boni. In Suriname is hij een ware held vanwege zijn levensverhaal.
Boni, een leider in Suriname tijdens de hoogtijdagen van plantages en slavernij, groeide op in de jungle en leidde een bittere strijd tegen het Nederlandse regime. Met zijn strijders, verscholen in fort Boekoe, leek hij bijna onaantastbaar dankzij hogere geesten. Samen met zijn medestanders Jolicoeur en Baron vormt hij een heftige bedreiging voor de kolonisator. Alleen verraad kan hun krachten breken. Helaas wordt Boni gepakt en gedood. Ondanks zijn dood bleef zijn geestdrift en visionaire blik zijn tegenstanders schrik aanjagen.

Bekijk hier de volledige agenda

Afbeelding: Jolanda de Buijzer

- Advertentie-
Share This Article
Redacteur 1Almere
Leave a Comment