Naar een karaoke, een reggae experience of de Boni musical? Bekijk hier wat er allemaal te doen is dit weekend in Almere.
1. Carnaval karaoke
Wanneer: Vrijdag 9 februari om 21:00 uur
Waar: Café op 2
Entree: Gratis
Naar een karaoke tijdens carnaval? Dat kan deze vrijdag in Cafe op 2. Hier kan je gratis liedjes meezingen of een solosessie houden.
2. Reggae experience
Wanneer: Zaterdag 10 februari om 21:00 uur
Waar: Café op 2
Entree: Gratis
Vanaf 21:00 uur wordt het café omgebouwd tot Reggae party met The Mighty Dread Warrior Machine als DJ. Even helemaal in Jamaicaanse sferen met onderander de hit ‘Don’t dream it’s over’ van Crowded House.
3. Boni musical
Wanneer: Zaterdag 10 februari om 20:15 uur en zondag 11 februari om 15:30 uur
Waar: Kunstlinie, Almere stad
Entree: €42,50
Dit weekend speelt de musical Boni. In Suriname is hij een ware held vanwege zijn levensverhaal.
Boni, een leider in Suriname tijdens de hoogtijdagen van plantages en slavernij, groeide op in de jungle en leidde een bittere strijd tegen het Nederlandse regime. Met zijn strijders, verscholen in fort Boekoe, leek hij bijna onaantastbaar dankzij hogere geesten. Samen met zijn medestanders Jolicoeur en Baron vormt hij een heftige bedreiging voor de kolonisator. Alleen verraad kan hun krachten breken. Helaas wordt Boni gepakt en gedood. Ondanks zijn dood bleef zijn geestdrift en visionaire blik zijn tegenstanders schrik aanjagen.
Bekijk hier de volledige agenda
Afbeelding: Jolanda de Buijzer