Verdachte van beroving wil op het laatste moment toch een advocaat

Redactie 1Almere

Een rechtszaak tegen een Almeerse die betrokken zou zijn geweest bij een beroving waarbij 21.000 euro werd buitgemaakt, is woensdag niet doorgegaan. De 51-jarige verdachte besloot op het laatste moment dat zij toch door een advocaat wilde worden bijgestaan. Omdat die raadsman zich nu eerst in de zaak moet verdiepen, zal de zitting pas op een later moment plaatsvinden.

De beroving vond in 2020 plaats, op een parkeerplaats in Almere. De slachtoffers wilden geld naar iemand in het buitenland overmaken, maar dit niet via de bank doen. De 51-jarige Almeerse en enkele andere verdachten zouden hebben aanboden hierbij te helpen.

De Almeerse die woensdag voor de rechter moest komen, zou in ieder geval de afspraak hebben gemaakt en de slachtoffers naar de plek van de overval hebben geloodst. Eenmaal daar aangekomen, werden ze bedreigd met een vuurwapen en een mes. Behalve geld moesten ze ook horloges, mobiele telefoons en bankpassen afgeven. De slachtoffers zouden ook met de dood zijn bedreigd.

Enkele andere verdachten in de zaak stonden al eerder voor de rechter. Wanneer de rechtszaak tegen de vrouw alsnog behandeld wordt, is onbekend.

- Advertentie-
Share This Article