Twee mannen zijn maandagmiddag gewond geraakt na een steekincident aan de Poortmolenstraat in Almere Buiten. Dat meldt de politie. Het duo en een derde man zouden mogelijk ruzie hebben gekregen waarna met een scherp voorwerp werd gestoken.
Het incident was rond 16.30 uur in de straat in de Molenbuurt. De drie gingen vervolgens het huis uit waarna de gewonde mannen aan hun verwondingen werden geholpen. Zij zijn aangehouden omdat niet duidelijk is of ze verdachte of slachtoffer zijn, aldus een politiewoordvoerder. De derde man is zoek.
Wat het scherpe voorwerp was, is nog niet duidelijk. Ook is nog niet duidelijk wat de relatie tussen het drietal was. Eveneens weet de politie niet hoe de derde man eruitziet waardoor er geen signalement is.