Play the City en Kunstlinie hebben iets bedacht waardoor Almeerders kunnen helpen om het woningprobleem in de stad op te lossen. Op een speelse manier willen de organisaties kijken naar de interesse van Almeerders in zogeheten kangoeroewoningen in Almere. Dat zijn woningen waarin meerdere generaties samenwonen.
Play the City probeert spelelementen te gebruiken om gezamenlijk problemen op te lossen. In dit geval doen ze dat met het programma, ‘Kangoeroewonen036‘. Zo verzamelen Play the City en Kunstlinie potentiële deelwoningplekken in Almere. Op een kaart van de stad kan je een plek aanduiden die eventueel geschikt is voor een kangoeroewoning.
Werksessie
Die locaties zullen op vrijdag 26 januari vanaf 14:00 uur bij de Kunstlinie worden besproken. Almeerders die geïnteresseerd zijn in het meedenken over kangoeroewoningen, worden dan ook van harte uitgenodigd om die dag te komen. Denk hierbij aan bewoners, experts, architecten en lokale regelgevers.
Via dit onderzoek willen de organisaties kijken of ze het idee kunnen bevestigen dat burgers zelf een actieve rol kunnen spelen bij het oplossen van het woningprobleem.
Goede avond,
Ik vind ontzettend interessante idee.
Ik zou daar graag zijn.
Mvg
Als Nederland nu eens wat regeltjes opzij zet. Het makkelijker maakt om samen te wonen voor bijvoorbeeld mensen met een uitkering. Waarom korten op de uitkering? Nu hebben veel van die relaties een 2e woning waar ze bv ook nog huursubsidie op krijgen. Onder de streep zal het waarschijnlijk niet veel uitmaken voor de roverheid. Maar wel een extra woning beschikbaar.