Hoe wil jij goed oud worden in Almere? Goud in Almere zoekt het antwoord

Redactie 1Almere

Het Almeerse ouderennetwerk Goud in Almere trekt de wijken in om inwoners te vragen hoe ze goed oud willen worden in Almere. De actie begint maandag en duurt tot en met 17 september. Het is de bedoeling om inwoners nog beter betrekken bij de missie van het netwerk.

Goud in Almere wordt gevormd door onder meer de gemeente Almere, welzijnsorganisatie De Schoor en Humanitas Almere. Ook werken vrijwilligers en actieve inwoners mee. Het netwerk gaat de wijk in met een busje van opiniepijlers.nl. Inwoners krijgen vragen voorgelegd als ‘wat is belangrijk als je straks ouder wordt’, ‘hoe wil je wonen’ en ‘zijn er mensen om je heen die hulp kunnen bieden?’

Goud in Almere verwacht zo’n vijfhonderd gesprekken te voeren. De bus is elke dag tot 16:00 aanwezig in de wijken. Maandag is de aftrap in de Rimsky-Korssakovweg 3. De actie eindigt in de Bodestraat. Als inwoners niet naar de bus kunnen komen is het ook mogelijk om een online enquête in te vullen.

Dit bericht is tot stand gekomen door een samenwerking tussen 1Almere en Omroep Flevoland.

- Advertentie-
Share This Article