Dit zijn de tarieven voor parkeren bij een bezoek aan de Floriade

Redactie 1Almere

De Floriade heeft de tarieven voor parkeren, het gebruik van de shuttlebus en de boot naar het terrein bekendgemaakt. Deze prijzen vallen bovenop het toegangstarief voor de Floriade. De shuttlebus gaat rijden vanaf het parkeerterrein in Nobelhorst en vanaf station Almere Centrum. De boot zal afmeren vanaf de Esplanade.

Bezoekers die willen parkeren op het parkeerterrein in Nobelhorst betalen 14,50 per auto. De shuttlebus van en naar het terrein is hierbij inbegrepen. Vanaf station Almere Centrum kost een retourtje 5 euro en mensen die met de boot naar de tuinbouwtentoonstelling willen gaan 4,50 betalen. De Floriade schrijft dat dit online prijzen betreft. Het kan dus zijn dat bezoekers aan de poort meer moeten betalen dan bezoekers die online hun parkeerticket gekocht hebben.

Eerder deze week werd duidelijk dat de Floriade een bedrag van 7,3 miljoen euro nodig heeft om risico’s op te vangen. Een van die risico’s is het busvervoer en het parkeren.

- Advertentie-
Share This Article