Almeerse ouderen geven advies aan jongeren: ‘Hebben elkaar nodig’

Maud Sips Bul

Wijsheid komt met de jaren en Almeerse ouderen hebben dat in overvloed! Op het LinkedIn account van Zorggroep Almere delen zij hun adviezen met de jongere generatie.

Allereerst, de 90-jarige mevrouw Cusée deelt haar advies voor de jongere generatie. Haar advies is dat je echt moet kiezen wat bij jou past. “We hebben elkaar allemaal nodig,” voegt ze eraan toe.

Dan is er Fred, 67 lentes jong, met een advies voor de jongeren zo helder als glas: denk goed na over de dingen die je doet. Een eenvoudige, maar krachtige boodschap.

De 83-jarige Tini heeft ook veel wijsheid voor ons. Ze moedigt jongeren aan om trouw te blijven aan zichzelf, want ieder van ons is uniek. Maar, zegt Tini, blijf ver weg van drugs. “Het is troep en het verwoest je leven.”

En last but not least, de 91-jarige E. Hendriksse, die ons eraan herinnert dat luisteren naar je ouders zo gek nog niet is. Daaraan voegt hij toe dat de dienstplicht weer ingevoerd moet worden.

- Advertentie-
TAGGED:
Share This Article
Leave a Comment