Een vrachtwagen heeft dinsdagochtend meerdere betonblokken verloren op de A6 bij Almere Poort. Dat gebeurde rond 05:30 uur ter hoogte van de afrit Almere Muziekwijk.
De blokken liggen op de rijbaan en daarom is de weg grotendeels afgesloten. Het leidt in de richting van Amsterdam tot een kilometerslange file, verkeer is meer dan een uur vertraagd. Momenteel worden de blokken opgeruimd en wordt de weg schoongeveegd. De snelweg is naar verwachting rond 09:00 uur weer helemaal open.
Volgens de ANWB is er momenteel één rijstrook op de parallelbaan open. Vanaf knooppunt Almere kan er omgereden worden via Hilversum via de A27 en de A1. Maar ook daar zijn files ontstaan die tot minimaal een half uur vertraging leiden.
Het is onduidelijk waardoor de betonblokken van de vrachtwagen zijn gevallen. In de staart van de file gebeurde rond 6:20 een tweede ongeluk. Een getuige meldt dat daar drie auto’s op elkaar zijn gebotst.