1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Geen blauwalg meer bij Lumièrestrand
Actueel

Geen blauwalg meer bij Lumièrestrand

By Redactie 1Almere3 augustus 2022
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De waarschuwingen voor blauwalg bij het Lumièrestrand in Almere zijn ingetrokken. Dat meldt de Omgevingsdienst Flevoland, Gooi en Vechtstreek.

De Omgevingsdienst meldde vorige week dat er op meerdere plekken in Almere en Zeewolde blauwalg in het water was aangetroffen, waaronder bij de twee stranden. Zwemmers werd afgeraden om een duik te nemen in het water.

Ook bij het Erkemederstrand in Zeewolde werd blauwalg in het water gevonden. Daar werd de waarschuwing vrijdag ingetrokken. Op andere plekken in Almere en Zeewolde blijft de waarschuwing voor blauwalg gelden, aldus de Omgevingsdienst.

Comments are closed.

Yael Muñoz (18) stopte met haar studie om te schilderen “Je hebt geen opleiding nodig om kunst te kunnen maken”

29 januari 2023

Bekijk hier de uitagenda voor dit weekend

27 januari 2023

Oude pand Rhodos en Etos maakt plaats voor 40 appartementen

26 januari 2023

Demonstratie tegen verplaatsing Domus naar Poort

26 januari 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.