1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Werkzaamheden naast gebouw De Aardbei in volle gang
Actueel

Werkzaamheden naast gebouw De Aardbei in volle gang

By Redactie van 1Almere25 oktober 2020
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Naast gebouw De Aardbei in het centrum van Almere wordt hard gewerkt aan de vernieuwing van de parkeerplaats. De werkzaamheden duren naar verwachting nog tot en met januari 2021.

Parkeren

“Het huidige parkeerterrein naast De Aardbei wordt heringericht en uitgebreid met parkeerplaatsen”, meldt de gemeente. “In de nieuwe situatie heeft het parkeerterrein een nieuwe indeling, nieuwe riolering, bestrating en verlichting. Ook komen er bomen en zes oplaadpunten voor elektrische auto’s”.

Twee fasen

Er wordt gewerkt in twee fasen. “Tijdens de eerste fase kan het bestaande parkeerterrein gewoon gebruikt worden evenals de in- en uitgangen van de parkeergarage van De Aardbei. De eerste fase duurt ongeveer tot en met vrijdag 11 december 2020”.

“De tweede fase wordt uitgevoerd in meerdere kleine fasen om te zorgen dat de garage van De Aardbei en de toegang via de trap bereikbaar blijft. In deze fase worden ook parkeerplaatsen aangelegd. Het kan soms zijn dat de in- of uitgang van de parkeergarage maximaal 12 uur niet bereikbaar is”, aldus de gemeente.

Gebouw De Aardbei

Gebouw De Aardbei is het voormalig gebouw van Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA). Op dit moment is het een wooncomplex voor jongeren.

Lees ook eens:

Wooncomplex De Aardbei succesvol

Foto

Google Maps.

Artikel gepubliceerd door: 1Almere.nl.

Comments are closed.

Kinderen beschoten met paintballgeweer in Filmwijk

17 augustus 2022

Almere loopt achter met huisvesting statushouders

17 augustus 2022

Podium staat klaar voor de artiesten van ZAND

17 augustus 2022

Eerste aanmeldingen voor FvD-basisschool zijn binnen

17 augustus 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.