1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Radio
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Verdachte aangehouden na woninginbraak; tweede verdachte gezocht
Actueel

Verdachte aangehouden na woninginbraak; tweede verdachte gezocht

By Redactie 1Almere21 april 2020
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De politie heeft een verdachte aangehouden ter hoogte van het Clauspad in Almere. De man wordt verdacht van een woninginbraak aan de Giek in Almere op maandag 20 april rond 3.00 uur. Bij de woninginbraak zou ook een tweede man betrokken zijn geweest. De tweede verdachte werd gisteren ook aangetroffen, maar ging er vandoor.

Zoekactie

De politie startte een zoekactie naar de tweede verdachte. Daarbij werden honden en een helikopter ingezet. De tweede man sloeg af richting de Hoge Ring. Uiteindelijk is de verdachte gevlucht richting de begraafplaats.

De tweede verdachte heeft het volgende signalement:

  • Jonge man
  • 20-23 jaar oud
  • Licht getinte huidskleur
  • Zwart langer krullend haar
  • Zwarte kleding
  • Vlassig snorretje

Woninginbraak

“In de vroege ochtend van maandag 20 april werd een melding gedaan van een woninginbraak”, aldus de politie. “Tijdens een eerdere melding van een poging inbraak was er een signalement opgegeven dat overeen kwam met de verdachten die de politie aantreft”.

Oproep

Heeft u meer informatie over deze woninginbraak? Bijvoorbeeld omdat u iemand gezien heeft rond het tijdstip in de omgeving van de inbraak, of omdat u iets gehoord heeft? Of woont u in de buurt een heeft u beveiligingscamera’s aan uw huis waar wellicht iets op is vastgelegd in de nacht van 20 april? Neem dan contact op met de politie.

Artikel gepubliceerd door: 1Almere.nl.

Comments are closed.

Technische Kontakt Dagen begonnen: ‘Almere nog één van weinige plekken om te graven’

8 juni 2023

Speelgoedmerk Hasbro gaat 100 jarig jubileum misschien in Almere vieren

8 juni 2023

Eventuele huldiging Almere City maandag om 17.00 uur

8 juni 2023

Almeerse PvdA wil 2000 in plaats van 600 flexwoningen bouwen én meer locaties

8 juni 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.