1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Zendmastbranden zorgen voor slechter mobiel bereik in Almere
Actueel

Zendmastbranden zorgen voor slechter mobiel bereik in Almere

By Redactie 1Almere15 april 2020
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De brandstichting bij twee zendmasten in Almere Haven zorgt voor storingen op het mobielnetwerk in Almere. Klanten van KPN, Vodafone en T-Mobile zijn slechter mobiel bereikbaar.

De Grienden

Volgens de gemeente Almere is dit vooral in het noordelijke deel van De Grienden merkbaar. Aangeraden wordt via WIFI of een vaste internetverbinding te bellen. Vanuit de tuin of op het balkon bellen kan ook helpen.

Brandstichting

In Almere Haven heeft maandagavond een brand gewoed bij twee zendmasten. Het gaat om zendmasten voor telecommunicatie. “De laatste tijd is er geregeld brand gesticht bij zendmasten in Nederland. Op sociale media wordt de nieuwe zendtechnologie 5G in verband gebracht met de uitbraak van corona, maar dat is slechts een vermoeden”, meldt de NOS.

Verdachte

Op 14 april 2020 is in Opsporing Verzocht aandacht besteed aan de reeks branden. Bekijk op de website van Opsporing Verzocht. Op de getoonde videobeelden is een verdachte persoon te zien die een brand sticht.

Artikel gepubliceerd door: 1Almere.nl.

Comments are closed.

Finalewedstrijd van City tegen Emmen in drie kwartier uitverkocht

4 juni 2023

Spelletjesfanaten uit heel het land naar bloedhete hal in Almere voor uitverkoop 999 Games

4 juni 2023

Grote belangstelling voor gratis chippen en registreren van katten

4 juni 2023

Almeerder (18) na achtervolging aangehouden voor bezit drugs en vuurwapen, tweede verdachte ontkomt

4 juni 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.