1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Snelheidscontrole Stedendreef, Hogering en de A6
Actueel

Snelheidscontrole Stedendreef, Hogering en de A6

By Redactie van 1Almere2 februari 2020
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De politie heeft zaterdagochtend twee rijbewijzen ingevorderd. Dat gebeurde bij gerichte snelheidscontroles. De controles werden gehouden op de Stedendreef, Hogering en de A6.

Te hard

Op de wegen waar de politie extra controleerde zou herhaaldelijk te hard worden gereden. Met gerichte controles wil de politie het hardrijden aanpakken.

De twee bestuurders waarvan het rijbewijs werd ingevorderd reden meer dan 40 kilometer per uur te hard. Volgens de politie reed één van de motorrijders met 155 kilometer per uur over de Hogering. Op de Hogering geldt een maximumsnelheid van 80 kilometer per uur.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Gegokt en verloren • Na aanhoudende klachten over hardrijders in ons werkgebied heeft een van onze motorrijders vanmorgen gericht gecontroleerd op de Stedendreef, Hogering en de A6 ter hoogte van Almere Poort. Van twee bestuurders werd het rijbewijs direct ingevorderd. • Een motorrijder moest zijn motorfiets laten staan, nadat hij met 155 kilometer per uur over de Hogering scheurde, waar 80 was toegestaan. Een automobilist overschreed op de A6 dusdanig de maximum snelheid dat ook zijn rijbewijs werd ingevorderd. • #politie #politiealmere #pawp247

Een bericht gedeeld door Politie Almere West Poort (@politie_almere_west) op 1 Feb 2020 om 4:36 (PST)

Artikel gepubliceerd door: 1Almere.nl.

Comments are closed.

Dit is er te doen in Almere

11 augustus 2022

Eigenaar rondvaartboten weet niks van gratis retourticket naar Floriade

11 augustus 2022

Paranormaal medium: Almere is ouder dan we denken

10 augustus 2022

Speciale theatervoorstelling voor kinderen in noodopvang

9 augustus 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.