1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home 1Almere Jaaroverzicht: November en 2019, een jaar van jubilea
Actueel

1Almere Jaaroverzicht: November en 2019, een jaar van jubilea

By Redactie van 1Almere25 december 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De hele maand december blikt 1Almere terug op het jaar 2019. Vandaag zie je meer over de maand november 2019. Je hoort meer over de nieuwsgebeurtenissen in die maand. Ook blikken we nog één keer terug op een reportage uit het afgelopen jaar. Je ziet het jubileumfeest van een Almeerse zuivelfabrikant.

Bacteriën

Het drankje is goed voor je darmen en wordt in Nederland al 25 jaar verkocht. Tenminste, dat zegt Yakult. Het is eigenlijk een Almeers drankje, want de Europese fabriek staat in onze stad. Dit jaar werd het jubileum gevierd. Op 14 september 2019 organiseerde het bedrijf een open dag. Verslaggever Ferry was erbij.

December/vrijdag

Aanstaande vrijdag zie je deel 12 van het 1Almere Jaaroverzicht. Dan blikken we terug op de afgelopen maand. Je ziet opnieuw een feestelijke reportage.

1Almere

Comments are closed.

Gedeelte A27 bij Almere tot maandagochtend afgesloten

20 mei 2022

Kinderen uit Oekraïne gratis met bus naar school

20 mei 2022

Nog geen duidelijke regels voor flitsbezorgers

20 mei 2022

Voorlopig geen vervanging BuitenBeter app

19 mei 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.