1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Politieke Markt: Van woningnood tot toeristenbelasting
Actueel

Politieke Markt: Van woningnood tot toeristenbelasting

By Redactie 1Almere7 november 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Vandaag vindt de 568ste Politieke Markt plaats op het stadhuis. De Politieke Markt begint om 19.00 uur. Voor inwoners van de stad is het mogelijk om de Politieke Markt bij te wonen. Ook is het mogelijk om live mee te kijken.

Begroting 2020

Vandaag wordt er in de gemeenteraad opnieuw gesproken over de programmabegroting 2020. De partijen komen met tientallen moties. De moties gaan over de jeugdzorg, toeristenbelasting, bomenkap, woningnood, bezuinigingen en nog vele andere onderwerpen. In de agenda van de gemeente Almere is te zien welke moties er precies zijn ingediend.

Petitie

Vanavond wordt er een petitie aangeboden over het met spoed aanleggen van een fietspad op de Kievitsweg in Almere. “Op de Kievitsweg in Almere ontbreekt een fiets- en voetpad. Daardoor is de verkeerssituatie van fietsers en wandelaars, waaronder kinderen, levensgevaarlijk”, zegt Henny Jansen die de petitie startte.

Andere onderwerpen

Uiteraard worden er ook andere onderwerpen en thema’s besproken in de raad. Meer is te lezen in de agenda van de gemeente Almere.

Comments are closed.

Meerderheid gemeenteraad wil buitenzwembad niet bij het Spanningsveld

2 juni 2023

De activiteiten langs de A6 zijn vanwege een grote bouwexpositie

2 juni 2023

Almere mag landelijke week voor de verloren baby openen: ‘Blij stil te kunnen staan bij verdrietig onderwerp’

2 juni 2023

Meerdere panden in Almere gesloten na vondst van drugs

2 juni 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.