1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Vergunningaanvragen Floriade tijdelijk stilgelegd
Actueel

Vergunningaanvragen Floriade tijdelijk stilgelegd

By Redactie 1Almere17 oktober 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De vergunningaanvragen voor de Floriade zijn stil komen te liggen. De gemeente Almere heeft navraag gedaan. Het blijkt dat aanvragen van zowel het evenement als de nieuwe woonwijk voorlopig niet behandeld worden. Wanneer er meer duidelijkheid is over de vergunningen, blijft tot nu toe nog onbekend.

Stikstof

De landelijke stikstofproblematiek raakt projecten in heel Almere. De gemeente werkt nauw samen met provincie Flevoland die in opdracht van het Rijk de regie voert om ontwikkelingen vlot te trekken. Waar mogelijk neemt de gemeente ook maatregelen in het belang van Almeerders en ondernemers en blijft verder werken aan de groei van onze groene en gezonde stad. Het college van BenW heeft de gemeenteraad met een raadsbrief geïnformeerd over noodzakelijke maatregelen en de voortdurend veranderende ontwikkelingen rondom het vraagstuk.

Gevolgen

De stikstofuitspraak van de Raad van State raakt ook de Floriade. Dat zei wethouder Maaike Veeningen eerder in het televisieprogramma ‘Over Flevoland Gesproken’ op de regionale omroep. De wethouder geeft aan dat niet alleen de Floriade last heeft van de uitspraak. Ook het bouwproject Poort Buitendijks bij Almere Poort komt voorlopig stil te liggen. In totaal zullen zo’n 200 aanvragen voor een omgevingsvergunning in Almere vertraging oplopen door de uitspraak van de Raad van State.

Comments are closed.

Complete horecacontainer verdwenen, familie zit met handen in het haar

29 maart 2023

Bewonersplatform: ‘Praat met elkaar, ook in rustige tijden’

29 maart 2023

‘Ondernemer misbruikt bedrijfsnamen en pleegt identiteitsfraude om op te lichten’

29 maart 2023

Gemeente blundert bij aanbesteding, bouw woontorens Duin start nog niet

29 maart 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.