1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home 14 september: Yakult viert jubileum met open dag
Actueel

14 september: Yakult viert jubileum met open dag

By Redactie van 1Almere6 augustus 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Yakult bestaat in Nederland dit jaar 25 jaar. Op 14 september 2019 organiseert het bedrijf daarom een open dag. “Kom met je vrienden, familie of buren gezellig op bezoek. Het programma heeft een Japans tintje”, zo laat Yakult weten.

Rondleiding

Op het buitenterrein kunnen bezoekers kennismaken met de Japanse cultuur. Yakult is namelijk van oorsprong een Japans bedrijf. “Bijna 85 jaar geleden bracht de wetenschapper dr. Minoru Shirota na jarenlang onderzoek het eerste flesje gefermenteerde zuiveldrank met probiotica op de markt in Japan”, zo schrijft het bedrijf op haar website.

Naast de Japanse cultuur staat ook het productieproces in de fabriek centraal. De fabriek is al jaren gevestigd in Almere. Bezoekers krijgen een rondleiding van een half uur. “Het Yakult-team vertelt je graag meer over de bijzondere geschiedenis die al in 1935 begon”.

Aanmelden

Aanmelden kon via de website. Bezoekers konden kiezen voor een tijd tussen 10.00 en 15.00 uur. Inmiddels staat op de website aangegeven dat het aanmelden niet meer mogelijk is. De tijden zijn namelijk al volgeboekt.

Comments are closed.

Almeerder aangehouden voor slaan van agent

17 mei 2022

Bewoners Buitenvaart bezorgd over komst wietkwekerij

17 mei 2022

Farah en Taha zamelen geld in voor uitgebrande garage van hun vader

17 mei 2022

Brand opslagloods aan Scoutingpad vermoedelijk aangestoken

17 mei 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.