1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Vacature van de week: ‘Vrijwilligers gezocht voor de open monumentendag’
Actueel

Vacature van de week: ‘Vrijwilligers gezocht voor de open monumentendag’

By Redactie 1Almere2 augustus 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Op 14 en 15 september doet Almere mee aan de nationale Open Monumentendag. Er worden nog vrijwilligers gezocht die een extra handje willen en kunnen meehelpen.

Erfgoedhuis

Erfgoedhuis Almere is op zoek naar vrijwilligers die op 14 en 15 september bezoekers willen verwelkomen bij de verschillende locaties en activiteiten. Bent u geïnteresseerd in architectuur en de geschiedenis van Almere? Meld u dan aan via de website.

Open monumenten

Almere heeft pas één officieel monument, maar ook tal van andere iconische gebouwen en locaties. De steeds ouder wordende New Town staat vol met architectonische pareltjes in experimenteel vormgegeven stedenbouwkundige ontwerpen. Almere wordt niet voor niks de hoofdstad van Post 65 architectuur genoemd. Om deze bijzondere locaties open te stellen voor publiek doet de stad ook dit jaar weer mee aan de Open Monumentendag.

Open Monumentendag Almere is een evenement van Erfgoedhuis Almere; dé plek voor activiteiten en informatie over de ontstaansgeschiedenis en het cultureel erfgoed van Almere. Het Erfgoedhuis organiseert gratis lezingen, tentoonstellingen en tal van activiteiten voor jong en oud.

Comments are closed.

Één op de vijf Almeerders voelt zich gediscrimineerd

1 februari 2023

Dit is hoe de moskee in Oosterwold eruit komt te zien

1 februari 2023

Rechtszaak om ‘verpest’ uitzicht door distributiecentrum Hunkemöller

1 februari 2023

VVD’er Holter verlaat de raad, oud-wethouder Van Garderen overweegt terugkeer

31 januari 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.