1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Extra collegevergadering voor mogelijke financiële tegenvaller gemeente
Actueel

Extra collegevergadering voor mogelijke financiële tegenvaller gemeente

By Redactie van 1Almere3 juni 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Vandaag wordt er een extra collegevergadering gehouden. Burgemeester en wethouders komen bijeen om te praten over de Meicirculaire. In de Meicirculaire worden de bedragen bekendgemaakt die de gemeente Almere krijgt van het Rijk. De gemeente verwacht een financiële tegenvaller.

Voor de wind

“Volgens wethouder Mark Pol gaat het financieel goed met Almere“, zo luidde het de afgelopen tijd wel vaker in nieuwsberichten. Maar daar lijkt verandering in te komen.

Op basis van stukken die het Kabinet eerder al aan de Tweede Kamer heeft gestuurd leidt Almere af dat er “omvangrijke financiële consequenties” zijn. Dat meldt de regionale omroep. “U begrijpt dat wanneer de eerste signalen juist blijken te zijn dit veel impact heeft op het nu geschetste perspectief,” zo is de mededeling aan de gemeenteraad.

31 mei

Op 31 mei werd de Meicirculaire gepubliceerd. Dit weekend zijn de stukken bestudeerd. Vandaag vindt de extra vergadering plaats over de stukken.

Comments are closed.

Almeerder aangehouden voor slaan van agent

17 mei 2022

Bewoners Buitenvaart bezorgd over komst wietkwekerij

17 mei 2022

Farah en Taha zamelen geld in voor uitgebrande garage van hun vader

17 mei 2022

Brand opslagloods aan Scoutingpad vermoedelijk aangestoken

17 mei 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.