1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Opnieuw aanhoudingen in overvalszaken KFC Almere
Actueel

Opnieuw aanhoudingen in overvalszaken KFC Almere

By Redactie 1Almere26 april 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

In het onderzoek naar de overvallen op de KFC aan de Torontoweg zijn er twee jongens aangehouden. Dat meldt de politie online. Op woensdag 24 april zijn een 17-jarige jongen en een 16-jarige jongen uit Almere ingerekend. Eerder meldde 1Almere al dat een 17-jarige jongen uit Almere werd aangehouden in Purmerend.

Opsporing

Zowel Opsporing Verzocht als het regionale opsporingsprogramma besteedde aandacht aan de twee overvallen op de KFC in Almere Buiten. ”Dit leverde veel tips op. Door deze tips en de informatie uit het onderzoek konden deze verdachten worden aangehouden”, zo laat de politie weten.

Alle drie de verdachten zitten op dit moment vast. De politie doet nog onderzoek naar de andere verdachten in deze zaak.

Overval

Eind januari kwamen zes overvallers de KFC in Almere Buiten schreeuwend binnen. Ze bedreigden het personeel en gingen weg met een klein geldbedrag. Niet veel later, op woensdag 20 februari, werd de fastfoodketen opnieuw overvallen. Toen waren er drie overvallers actief.

Comments are closed.

‘Wethouder moet niet op eigen houtje gesprekken voeren over Kasteel Almere’

3 februari 2023

Bekijk hier de weekendagenda van Almere

3 februari 2023

Amsterdamse moskee verhuisd naar Almere

2 februari 2023

PostNL moet deel van Oosterwold overslaan, bewoners snappen niet waarom

2 februari 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.