1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Kraantje Pappie als Ambassadeur van de Vrijheid naar Almere
Actueel

Kraantje Pappie als Ambassadeur van de Vrijheid naar Almere

By Redactie van 1Almere26 februari 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Het Nationaal Comité 4 en 5 mei heeft Maan, Kraantje Pappie en Sam Feldt benoemd tot Ambassadeurs van de Vrijheid. De artiesten gaan op bezoek bij de diverse bevrijdingsfestivals in het land. Ook het bevrijdingsfestival in Flevoland krijgt bezoek. Kraantje Pappie komt naar Almere.

Grootouders

Kraantje Pappies grootouders hebben de Tweede Wereldoorlog meegemaakt. Zijn Rotterdamse opa vertelde hem over de Hongerwinter. “Hij ondernam voedseltochten voor zijn gezin met andere mannen uit de straat naar boeren ver buiten de stad”, aldus Kraantje Pappie.

Festivals

Kraantje Pappie bezoek het Bevrijdingsfestival Flevoland in Almere. Ook vliegt hij naar het Bevrijdingsfestival Utrecht, Amsterdam, Friesland en Groningen.

Sam Feldt bezoekt het Bevrijdingsfestival Gelderland, Haarlem, Brabant, Zuid-Holland en Den Haag. Maan bezoekt het Bevrijdingsfestival Overijssel, Drenthe, Zeeland en Limburg.

Defensie

“Dankzij de inzet van de Defensie-helikopters van de Koninklijke Luchtmacht zijn de drie ambassadeurs te zien op de veertien Bevrijdingsfestivals. Samen met ruim een miljoen bezoekers op de festivals vieren de ambassadeurs de vrijheid”, aldus het 4 en 5 mei-comité op internet.

Comments are closed.

Almeerder aangehouden voor slaan van agent

17 mei 2022

Bewoners Buitenvaart bezorgd over komst wietkwekerij

17 mei 2022

Farah en Taha zamelen geld in voor uitgebrande garage van hun vader

17 mei 2022

Brand opslagloods aan Scoutingpad vermoedelijk aangestoken

17 mei 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.