1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Marjan Haak-Griffioen vervangt mogelijk wethouder Dijkstra
Actueel

Marjan Haak-Griffioen vervangt mogelijk wethouder Dijkstra

By Redactie 1Almere12 februari 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De ChristenUnie heeft Marjan Haak-Griffioen voorgedragen als vervangende wethouder voor de portefeuille Jeugd, Onderwijs en Gezondheid. Dat liet de partij gisteren weten. Haak-Griffioen was onder andere gedeputeerde Jeugdzorg van de provincie Utrecht en wethouder in Woerden.

Ziekte

Op 10 december ging wethouder Aldrik Dijkstra met klachten aan het hoofd naar huis. Volgens het college van B&W zorgen de klachten ervoor dat hij niet goed kan werken. Na verschillende onderzoeken is er ook nog steeds geen oorzaak. “Naar omstandigheden gaat het goed met hem, alleen het herstel vraagt tijd en rust”, aldus het college van B&W.

Vervanging

De ChristenUnie had aangekondigd te onderzoeken wie Dijkstra zou kunnen vervangen. Tot die tijd nam wethouder Jerzy Soetekouw zijn taken waar. Nu heeft de ChristenUnie dus vervanging gevonden. De gemeenteraad moet nog wel akkoord gaan. Naar verwachting wordt Marjan Haak-Griffioen aanstaande donderdag tijdens de Politieke Markt benoemd.

Comments are closed.

VVD-raadslid Koelman stopt na een jaar: ‘rust en bezinning nodig’

20 maart 2023

Almeerse studenten gaan op de fiets naar Parijs voor goed doel

20 maart 2023

Almere komt met drie locaties voor zeshonderd ‘tijdelijke’ woningen

20 maart 2023

OM wil strafzaak tegen de blowboot weer voor de rechter brengen

18 maart 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.