1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Ondernemers: ‘Knap Baltimoreplein op’
Actueel

Ondernemers: ‘Knap Baltimoreplein op’

By Redactie van 1Almere4 februari 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Ondernemers in het centrum van Almere Buiten zijn een petitie gestart om het Baltimoreplein op te knappen. Jolanda van Leeuwen, initiatiefneemster, vindt dat het hoog tijd wordt voor een opknapbeurt. Haar café Het Steegje ligt aan het plein. Het café is nog één van de weinige ondernemingen aan het plein.

Bouwput

“Het Baltimoreplein lijkt al jaren een bouwput door onder meer openliggende straatdelen, bouw, verbouw, herstelwerkzaamheden, kapotte verlichting en het gebruik van het Baltimoreplein als opslagplaats voor onder meer bouwbedrijven”, schrijft Van Leeuwen boven de petitie. Volgens haar blijft hierdoor het publiek weg.

Horecaplein

“Het Baltimoreplein is door de gemeente Almere ooit aangewezen als ‘horecaplein’, maar de gemeente zet zich hiervoor niet voldoende in”, aldus Van Leeuwen. Zij vindt dat de gemeente het plein heeft laten afglijden tot afvoerputje van het centrum van Almere Buiten. “Ondernemers gaan failliet, staan op het punt om failliet te gaan of hebben het zwaar”, schrijft Van Leeuwen. Zij geeft aan dat de huur in Almere Buiten Centrum vele maler hoger is dan in het centrum van Almere Stad.

Doel

Het doel van de petitie is dat de gemeente voor een betere uitstraling van het centrum moet zorgen. Dat nodigt het winkelend publiek meer uit. “Ook pleiten wij voor aanpak van de busbaan waarover in januari tijdens een rondetafelgesprek overleg is geweest met wethouder Hilde van Garderen, en mogelijk bemiddeling tot verlaging van de huur”, aldus Van Leeuwen.

Petitie

De petitie is online te ondertekenen.

Foto

Baltimoreplein in Almere Buiten. Bron: Google Maps.

Comments are closed.

Auto-inbreker actief in Tussen de Vaarten Noord

4 juli 2022

Almeerse GameLoods populair onder gamers

4 juli 2022

Militaire oefening in Almeerse wateren

4 juli 2022

Boeren blokkeren distributiecentrum Lidl Almere

4 juli 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.