1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Gemeente: ‘Veel kerstbomen ingezameld’
Actueel

Gemeente: ‘Veel kerstbomen ingezameld’

By Redactie 1Almere16 januari 2019
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

De gemeente is blij met de hoeveelheid kerstbomen die dit jaar zijn ingezameld. Dat meldt de gemeente Almere op haar website. De gemeente bedankt iedereen voor het inleveren van de afgedankte kerstbomen.

Zakcentje

“Zaterdag 5 januari was weer de jaarlijkse kerstbomeninzamelactie. Met tien wagens ging de gemeente op pad om in de stad op 44 plekken de bomen in ontvangst te nemen”, zo schrijft de gemeente Almere. “Dat leverde alles bij elkaar zo’n 8900 kerstbomen op. Voor iedere boom werd vijftig cent betaald. Dat betekende voor veel kinderen een leuk zakcentje”.

Versnippering

De kerstbomen worden versnippert voor de composthoop, zodat ze milieuvriendelijk verwerkt worden. “Dat is een betere oplossing dan een kerstboomverbranding; dat is namelijk erg milieuvervuilend”, aldus de gemeente.

Kerstboombezitters die hun boom niet op de vijfde hadden ingeleverd, konden de bomen zelf naar een afvalpunt brengen. Ook die bomen leverde een zakcentje op.

Comments are closed.

Één op de vijf Almeerders voelt zich gediscrimineerd

1 februari 2023

Dit is hoe de moskee in Oosterwold eruit komt te zien

1 februari 2023

Rechtszaak om ‘verpest’ uitzicht door distributiecentrum Hunkemöller

1 februari 2023

VVD’er Holter verlaat de raad, oud-wethouder Van Garderen overweegt terugkeer

31 januari 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.