Zaterdag vond Het Groentesoep Festival plaats aan het Baltimoreplein in Almere Buiten. Het festival richt zich op duurzaamheid.
”Het Groentesoep Festival 2018 wordt weer als vanouds een festival boordevol duurzame oplossingen, recyclen, upcyclen, biologisch, gezond, heel veel bewegen, lachen en je ogen uitkijken. We hebben als vanouds een Creative Market, food, theater en veel dans en zang”, zo vertelt de organisatie. Stichting Art Culture is organisator van het festival.
1Almere maakte een verslag van het festival. Uiteraard zie je in de video’s ook de headlines van het Almeerse nieuws.
Daan den Houter
In deze reportage zag je ook meer over de expositie ‘Acht Uur / Eight Hour’ van Daan den Houter. De expositie was deze zomer te zien in Corrosia in Almere Haven.
Woensdag
Aanstaande woensdag zie je het vervolg van de reportage over Het Groentesoep Festival en organisator Stichting Art Culture.