1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Even iets anders: muziek uit Australië
Actueel

Even iets anders: muziek uit Australië

By Redactie 1Almere16 september 2018
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Misschien ben je deze zomer wel op vakantie geweest naar een ver land van hier. Maar dat was vast geen Australië. Daan Molenaar heeft daarom bijzondere muziek uit Australië voor je uitgezocht. Hij laat je de mooiste liederen en muziekstukken horen. Enne.. mocht je wel naar Australië zijn gegaan? Dan is dit programma nog steeds een aanrader.

Continent

Australië ligt in een continent dat op het eerste gehoor qua muziek zich niet onderscheidt met andere voornamelijk West-Europese landen. Ook daar hoor je muziek, veelal ontleend aan Amerikaanse muziekstijlen. Hoofdzakelijk de countrymuziek. Het grootste deel is bevolkt door West-Europese immigranten met de daarbij meegebrachte muzikale invloeden. Nederland levert ook op een paar manieren zijn bijdrage. Maar de rode draad is en blijft toch de heersende Australische sfeer; hoe dan ook.

Podcast

In samenwerking met de collega’s van RB, kun je vandaag luisteren naar een podcast van Daan Molenaar. Klik hieronder om de podcast te starten. Neem ook eens een kijkje op de website van RB.

Comments are closed.

Almeerder Thomas Bons de beste steward van Nederland

25 maart 2023

Motorclub Quick Shift Tribe; onruststokers of brave rijders?

25 maart 2023

Speeltuin in Poort al 1,5 jaar niet bruikbaar

24 maart 2023

Bekijk hier de weekendagenda van Almere

24 maart 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.