Dit weekend wordt er opnieuw gewerkt aan de A6. Aannemer Parkway6 werkt verder aan knooppunt Almere. Door de werkzaamheden zal het knooppunt gedeeltelijk afgesloten zijn.
Afsluitingen
Automobilisten die de weg opgaan in de richting van Amsterdam moeten extra opletten. Van vrijdagavond 29 juni tot en met maandagochtend 2 juli is de verbinding vanaf de A27 naar de A6 dicht.
Ook in de richting van Lelystad is het opletten. Van vrijdagavond 29 juni tot en met maandagochtend 2 juli is de verbinding vanaf de A6 naar de A27 richting Utrecht en Hilversum ‘s nachts afgesloten.
Wijziging
Op maandagochtend zijn de werkzaamheden naar verwachting voorbij. De verkeerssituatie is dan veranderd. Verkeer moet dan anders voorsorteren dan in de oude situatie.