1Almere1Almere
  • Ⓒ Contact
  • Ⓐ Actueel
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • Ⓘ Instagram
  • Ⓔ Easy FM
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Contact Over ons
1Almere1Almere
Home Dagoverzicht 29 juni 2018: Aeres Hogeschool Almere scoort goed
Actueel

Dagoverzicht 29 juni 2018: Aeres Hogeschool Almere scoort goed

By Redactie 1Almere29 juni 2018
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Wat gebeurde er vandaag, vrijdag 29 juni 2018, in jouw buurt? Bekijk hieronder het dagoverzicht met lokaal nieuws uit Almere.

Aeres Hogeschool doet het goed

De tevredenheid onder studerenden bij Aeres Hogeschool in Almere is gegroeid. Dat blijkt uit de uitslag van de Nationale Studenten Enquête (NSE). Studenten zijn tevreden over de aansluiting bij actuele ontwikkelingen en de stimulerende inhoud van de opleidingen. De hogeschool scoort boven het landelijke gemiddelde.

Oud-Wethouder verder bij Humanitas

Oud-wethouder René Peeters (D66) is sinds 22 juni voorzitter bij Humanitas. Die organisatie is een landelijke welzijnsorganisatie met onder andere afdelingen in Almere en Zeewolde. Peeters maakt deel uit van het hoofdbestuur. Naast zijn voorzitterschap heeft hij een eigen adviesbureau onder de naam ‘Opmaat en Groei’. Peeters was van 2010 tot 2018 onder andere wethouder van sport en onderwijs.

Comments are closed.

Zo’n 200 wrakkenpalen worden vervangen

8 februari 2023

Almeerder die Pool zou hebben neergestoken herinnert zich niets

7 februari 2023

Het lerarentekort is het grootst in Almere, blijkt uit onderzoek

7 februari 2023

Nieuwe ceremonie op Wereldkankerdag

6 februari 2023
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.