1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Werkzaamheden Godendreef en Botterweg
Actueel

Werkzaamheden Godendreef en Botterweg

By Redactie van 1Almere14 maart 2018
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Vanaf vandaag wordt er gestart met de aanleg van een extra rijstrook bij de Botterweg. Vandaag wordt het grondwerk verricht; dit wordt naast de weg uitgevoerd. Voor het asfalteren van de extra rijstrook wordt de Botterweg van ’s avonds 20.00 tot ’s morgens 6.00 uur van zondag 26 maart tot en met donderdag 29 maart afgesloten. Dit is voor het verkeer alleen de rijstrook naar de Hogering toe. Het verkeer richting Godendreef blijft open.

Godendreef

Er wordt een nieuw deel van de Godendreef aangelegd dat loopt vanaf de kruising met Saturnussingel tot het kruispunt Botterweg/Hogering (N702), door het reeds gekapte deel van het Pampushout. Zo sluit de Godendreef beter aan op de Hogering.

Vorige week zijn de werkzaamheden begonnen. De werkzaamheden bestaan uit het aanbrengen van grond en zand op het tracé van de toekomstige weg. De grond en het zand wordt vanuit het Cascadepark West en Nobelhorst naar het nieuwe tracé gereden.

Naar verwachting zijn de werkzaamheden half april klaar.

Foto: Google Maps.

Comments are closed.

Eetcafé klaar met fietsers en brommers over het terras

29 juni 2022

Bewoners boos over plotseling invoeren parkeerverbod

28 juni 2022

Almere moet eigen versie van het ‘Amsterdammertje’ krijgen

27 juni 2022

Motorrijder rijdt meer dan 100 kilometer te hard over Stedendreef

27 juni 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.