1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Deze week bij 1Almere: De verloedering van de stad
Actueel

Deze week bij 1Almere: De verloedering van de stad

By Redactie van 1Almere4 maart 2018
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp

Deze week opnieuw aandacht voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op 21 maart is het namelijk zover.
In de reportage gaan deze week de VVD, SP en het CDA met elkaar in debat. Ook AP/OPA en Leefbaar Almere vertellen over hun standpunten. Wat komt er deze week verder voorbij?

Verloedering

Als we het over verloedering hebben, denken we al gauw aan grote oude steden. Toch is het onderhoud van de stad in Almere niet altijd even goed geregeld. Hoe zit het precies?
Maandag hoor je er meer over in de podcast van 13.00 uur.

Floriade

In de podcast van woensdag spreken AP/OPA en Leefbaar Almere over de Floriade. Zijn zij er voorstander van om de Floriade naar Almere te halen?

De politiek mag best wat spannender

Voor velen is de politiek niet zo interessant. Dat is alleen al te zien bij de stembusopkomst tijdens gemeenteraadsverkiezingen. Die opkomst ligt vele malen lager dan bij landelijke verkiezingen. Hoe kan de Almeerse politiek toch wat spannender gemaakt worden? Door spannende debatten te organiseren? Of zijn er nog andere mogelijkheden? Deze week vertelt onze verslaggever er meer over en lees je spannende politieke verhalen, geschreven door Renzo Verwer.

Comments are closed.

Dit is er te doen in Almere

11 augustus 2022

Eigenaar rondvaartboten weet niks van gratis retourticket naar Floriade

11 augustus 2022

Paranormaal medium: Almere is ouder dan we denken

10 augustus 2022

Speciale theatervoorstelling voor kinderen in noodopvang

9 augustus 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.