1Almere1Almere
Facebook Twitter Instagram
1Almere1Almere
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
1Almere1Almere
Home Meer samenwerking om schulden tegen te gaan
Actueel

Meer samenwerking om schulden tegen te gaan

By Redactie van 1Almere12 januari 2018
Deel
Facebook Twitter LinkedIn Email WhatsApp
In Almere werken vanaf nu nog meer partijen samen om de schuldproblematiek in de stad tegen te gaan. Vandaag sluiten ook NUON, Vitens, Menzis, BKR en de gemeentebelastingen zich aan bij het initiatief.

Vroeg Eropaf

”Almeerders met beginnende geldproblemen melden zich vaak niet actief voor advies of ondersteuning. Ze schamen zich. Of ze denken dat ze er zelf wel uitkomen. Een kleine betalingsachterstand kan dan razendsnel uitgroeien tot een grote schuld. Zo groot dat iemands nutsvoorzieningen, ziektekostenverzekering of woning op het spel komen te staan. De afgelopen tijd is gebleken dat de methode van Vroeg Eropaf goed werkt om grotere problemen te voorkomen”, zeggen de initiatiefnemers.
Binnen Vroeg Eropaf melden betrokken schuldeisers zo snel mogelijk signalen van beginnende
betaalachterstanden. Vervolgens wordt er door PLANgroep en Zorggroep zo snel mogelijk contact gelegd en aangestuurd op passende oplossingen.

Ondertekenen

In de theaterzaal van BonteHond in gebouw De Voetnoot (Stadhuisplein 2) vindt de ondertekening van het convenant plaats.

Comments are closed.

Almeerder aangehouden voor slaan van agent

17 mei 2022

Bewoners Buitenvaart bezorgd over komst wietkwekerij

17 mei 2022

Farah en Taha zamelen geld in voor uitgebrande garage van hun vader

17 mei 2022

Brand opslagloods aan Scoutingpad vermoedelijk aangestoken

17 mei 2022
Volg ons op social media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
1Almere is onderdeel van Stichting Productie Fabriek Almere.
  • Ⓕ Facebook
  • Ⓣ Twitter
  • ⓘ Instagram

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.